Ucz się we własnym czasie

Zachęcamy naszych uczniów do uczenia się na ich błędach, oraz do przyswajania nowego materiału w ich własnym tempie. Opanowywania umiejętności na Matematice nie można porównać z niczym innym, jako że proces nauki dostarcza satysfakcję dzięki świadomości, iż Ty naprawdę to rozumiesz.
Dynamiczne zasoby

Matematika to praktyczne środowisko, które nagradza ciężką pracę. Mając dostęp do dynamiczych, nieograniczonych oraz darmowych zasobów, nauka matematyki staje się przyjemnością i przychodzi z łatwością.

Jak zacząć?
1
Znajdź swój styl nauki

Sposobów oraz kombinacji w jakich możesz użyć różnych funkcji serwisu jest wiele. Postaraj przetestować się je wszystkie i wybrać ten najbardziej odpowiadający. Aby rozpocząć przejdź do zakładki Rozpocznij Naukę.
2
Nadrób zaległości, ucz się na bieżąco i wyprzedź swojego nauczyciela

Dzięki niesamowicie przejrzystym i jasnym przykładom teoria została przedstawiona w taki sposób, aby każdy był w stanie ją zrozumieć bez pomocy nauczyciela.
3
Matematyka to przede wszystkim zadania

Nie należy zaniedbywać rozwiązywania zadań, gyż to o to wszystko w tym biega. Zuważ, iż nawet teoria na Matematice jest tłumaczona na podstawie zadań. Każda lekcja składa się z zadań, a bywa tak iż nawet cała lekcja jest temu poświęcona.
4
Korzystaj z MATtracker

MATtracker jest to algorytm określający jaką ilość czasu uczący się musi spędzić nad danym zagadnieniem. Jest to bardzo zaawansowany zarazem dokładny algorytm, więc warto się według niego kierować.
5
Powtarzaj

Miej szacunek do swojego czasu poświęconego na naukę i powtarzaj już zrozumiany materiał. Pamiętaj, matematyki uczysz się przez conajmniej 12 lat. Więc pomyśl ile czasu będziesz mógł przeznaczyć na coś innego, gdy nie będzięsz musiał uczyć się czegoś na nowo. Powtórki możesz wykonywać sam lub wykorzystać do tego MATtrackera.
6
Przygotuj się do egzaminów

Przygotuj się do matury oraz innycg egzaminów korzystając z prawdziwych oraz opracowanych przez nas arkuszy maturalnych.

Zatem pozostaje tylko zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Powodzenia!

frazy kluczowe: ciągi liczbowe zadania maturalne, wzoru vieta, zadania otwarte matura matematyka, funkcja kwadratowa matura, zadania otwarte matematyka matura, wielomiany zadania maturalne poziom rozszerzony, zadania na logarytmy, zadania logarytmy matura, wartość bezwzględna zadania i odpowiedzi, wartość bezwzględna zadania i rozwiązania, dodawanie logarytmów