Dyskoteka Andrzejkowa
29 listopada o godzinie 17 odbyła się w naszej szkole Andrzejkowa dyskoteka, którą wspaniale dopełniały stoiska z różnorodnymi wróżbami. Wieczór był rozśpiewany, radosny i kulturalny. Bardzo dziękujemy uczniom zaangażowanym w przygotowanie sali do tańca oraz za wysiłek i kreatywność w przygotowaniu wróżb! Dziękujemy też tym nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy poświęcili swój czas żeby nam towarzyszyć i zapewnić bezpieczeństwo.

Wycieczka do Torunia

Dnia 28 listopada 2017 klasa IIIa wraz z wychowawcą p. Anetą Pecyną oraz grupa uczniów z klas IIb i IIc – członków Szkolnego Koła Chemicznego „Młodzi Odkrywcy” pod opieką p. Magdaleny Depki udała się na wycieczkę edukacyjną do Torunia. Naszym głównym celem było Centrum Chemii w Małej Skali, gdzie uczestniczyliśmy w dwóch rodzajach zajęć.
Wyniki konkursów matematycznych

Dnia 18 października odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, natomiast 17 listopada szkolny etap konkursu Złota Żaba. Niestety, żaden uczeń naszej szkoły nie zakwalifikował się do kolejnego etapu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w następnych konkursach.

Konkurs na model komórki świata żywego.

Wśród klas 7 odbył się konkurs na najciekawszy model komórki świata żywego. I miejsce zajęły dziewczęta z kl. 7-b Inez Tamioła i Natalia Siejek, które upiekły „komórki- muffinki” i poczęstowały nimi całą klasę. II miejsce zajęła Martyna Klińska, która stworzyła projekt koszulki-komórki. Wygranym gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.