Tydzień Edukacji Globalnej
W bieżącym roku szkolnym klasy siódme oraz drugie i trzecie gimnazjum przystąpiły do realizacji projektu „Edukacja Globalna”. 30 października uczniowie klas trzecich gimnazjum spotkali się z panią Emilią Wojtczak, która zapoznała młodzież z pracą wolontariuszy w Peru.
W drugiej połowie listopada obchodzić będziemy Tydzień Edukacji Globalnej. W tym roku szkolnym odbywać się będzie pod hasłem „Cele zrównoważonego rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas!”. Starsze klasy naszej szkoły przygotowały plakaty prezentujące siedemnaście celów zrównoważonego rozwoju. Wystawa plakatów zostanie przygotowana w górnym holu gimnazjum.

Spotkanie z rodzicami

W dniu 14 listopada 2017 (wtorek) roku o godzinie 1730 odbędą się spotkania z rodzicami. Zostaniecie Państwo poinformowani o cząstkowych ocenach swoich dzieci. Po zebraniach można skonsultować się indywidualnie z nauczycielami.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się tego samego dnia w godzinach 1630 – 1730.

Edukacja globalna

W ramach realizacji projektu”Edukacja globalna” w poniedziałek 30 października uczniowie klas IIIa i IIIb Gimnazjum wzięli udział w spotkaniu wolontariuszką – Panią Emilią Wojtczak. Prowadząca zapoznała słuchaczy z problemami wolontariuszy pracujących w Peru.